Tıkla, Bykus’a Girin!

Bykus şifremi unuttum, kullanıcı adımı bulamıyorum gibi sorunlar yaşayanlar yazımızdan bilgi alabilmektedir. Şöyle ki hesabını unutan kişilerin yüklü bakiyesi olabilmektedir. Dolayısıyla şifresini unutanların hesabını geri alabilmesi önemlidir. Aksi takdirde ulaşmanın başka bir çözüm yolu yoktur. Ancak bunu yerine getirmek kolaydır. Yalnızca sizden istenen bilgileri vermelisiniz. Ardından hesabınızı geri alarak oyun oynamaya devam edebilirsiniz.

Bykus şifremi unuttum

Şifresini tamamen unutanlar adına sitede kurtarma maili gönderilmektedir. Şöyle ki parolamı unuttum alanına tıklarsanız sizden hesabınıza ait E-Posta adresi istenmektedir. Eğer şifremi bilmiyorum alanında mailinizi de bilmiyorsanız desteğe yazmalısınız. Bykus müşteri hizmetleri böyle konulara her zaman anında cevap vermektedir. Dolayısıyla kimse mağdur olmaz ve alınabilecek en iyi hizmeti alır. Kurtarma mailiyle hesabınızı geri alabilirsiniz.

Bykus Şifremi Unuttum Nasıl Geri Alırım?

Hesabınızı tamamen geri almak kolaydır. Aslında çoğu internet sitesinde yapılan bir metot takip edilmektedir. Bykus şifremi unuttum alanında yalnızca mail adresi istenmektedir. Dolayısıyla kendi adresinizi yazarsanız size hemen onay gelecektir. Buradan hemen yeni şifrenizi oluşturarak devam edebilirsiniz. Ayrıca her şeyi unutanlar ve hesabıyla bağlantısı kalmayanlar belge veya evrak doğrulama işlemini yapmalıdır.

Hesabı almak isterken bazı kişiler onay mailini bile yanlış girmektedir. Dolayısıyla geriye tek çözüm yolu olarak belge doğrulama kalmaktadır. Eğer kullanıcılar TC Kimlik numarasına ait hesabın belgesini gönderirse hesabını geri açabilmektedir. Aynı zamanda parolamı unuttum sekmesinde de bu yol izlenir. Amaç tamamen şifremi bölümünden yeni şifre almaktır. Ancak Bykus adresinde canlı destekle de almak mümkündür.

Bykus Şifremi Unuttum, Onay Maili Gelmiyor?

Bazı kullanıcı hesapları mail adresini yazsa bile herhangi bir posta alamaz. Özellikle biraz daha bekledikten sonra hala posta gelmiyorsa bunun tek nedeni vardır. O da mailin sistemde kayıtlı olmamasıdır. Bykus şifremi unuttum alanında yalnızca kayıtlı posta adresleri kabul edilmektedir. Dolayısıyla eğer hatırladığınız başka mailiniz varsa onu girebilirsiniz. Eğer hala yoksa hemen canlı desteğe bağlanabilirsiniz.

Siteye üye olan ancak daha sonra unutan kullanıcıların endişe etmesine gerek yoktur. Çünkü parolamı unuttum bölümü vardır. Eğer şifremi bilmiyorum bölümüne girerseniz sorunu kısa süre içinde çözebilirsiniz. Oluşan aksilikler içinde destek hattı yardımcı olmaktadır. Bykus adresinin olumlu kullanıcı yorumlarına sahip olması tesadüf değildir. Çünkü her alanda hizmetlerini maksimum iyi şekilde sunar.

error: Content is protected !!